Czytania na dziś...

Źródła wiary

Media katolickie




 

Intencje Mszy św. w dniach: od 31.VIII. do 7 IX. 2014 r.

NIEDZIELA – 31.VIII.
7.00. +Stanisław i Leokadia Piórkowscy    
7.00. +Wiesława Zadroga –(greg.)

9.00. +Jan Han    
9.00. +Jan, Józef i Halina Dąbrowscy, Przemysław Równy.    

10.30. Chrzty    

12.00. Msza św. w intencjach mieszkańców ul. Nocznickiego    
12.00. O Boże błog. i zdrowie w rodz. Kucharczyków w 15 rocz. ślubu. – intencja od rodziców.

15.00. Mszy św. nie ma    

18.00. +Tadeusz Nagórka.    
18.00. +Zofia, Mieczysław, Henryk i Piotr Siedleccy.    

PONIEDZIAŁEK – 1.IX.
6.30. +Bronisława i Roman Duda    
6.30. +Janina Kaniecka (11 rocz.)

8.00.  Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego    

18.00. +Wiesława Zadroga –(greg.)
18.00. +Jerzak Mirosław (greg.-pocz.)

WTOREK – 2.IX.
6.30. +Jerzak Mirosław (greg.)
6.30. +Wiesława Zadroga –(greg.)

18.00. W intencjach Koła Przyjaciół Radia Maryja    
18.00. +Wiesław Brzozowski

ŚRODA – 3.IX.
6.30. W intencji Marcina Tobiasza w 20 rocz. urodzin.    
6.30. +Jerzak Mirosław (greg.)
6.30. +Wiesława Zadroga –(greg.)

18.00. +Helena Dąbrowska(6 rocz.), Jan i Leokadia    
18.00. +Krzysztof Mazur (12 rocz.), Eugeniusz Mazur (9 rocz.)

CZWARTEK – 4.IX.
6.30. +Wiesława Zadroga –(greg.)
6.30. +Kazimiera Bąk (7 dz.)

18.00. +Irena Jasionek (25 rocz.)
18.00. +Jerzak Mirosław (greg.)

PIĄTEK – 5.IX.
6.30. +Jerzak Mirosław (greg.)
6.30. +Henryk Gromek (30 dz.)
6.30. +Wardaszko Anna (30 dz.)

18.00. O wynagrodzenie Bogu za grzechy i uwolnienie od zła w rodz. Chmielewskich.    
18.00. +Wiesława Zadroga –(greg.)

SOBOTA –6.IX.
6.30. +Wiesława Zadroga –(greg.)
6.30. +Jerzak Mirosław (greg.)
6.30. +Edyta Maria Brzózka (1 rocz.)

16.30. Ślub: Piotr Strzelecki – Brzostek Katarzyna.    

18.00. O zdrowie i błog. dla mieszkańców Dud.

NIEDZIELA – 7.IX.
7.00. +Wiesława Zadroga –(greg.)
7.00. +Janina i Ludwik (38 rocz.)

9.00. +Stefan Pawlak, c.r. Pawlaków    
9.00. +Piotr, Waleria, Henryk, Józef, Halina, Helena,  c.r. Bednarczyków.    

10.30. Chrzty    

12.00. +Roman Orzech (14 rocz.), Anastazja i Tomasz Orzech.    
12.00. +Regina Malec (5 rocz.)

15.00. +Alfred Mioduszewski, Helena i Feliks Mioduszewscy.    
15.00. +Jan i Władysława Bolesta.    

18.00. +Jerzak Mirosław (greg.)